KLEIBERIT PUR 502.8 - skysti poliuretaniniai klijai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Pakuotė Kiekis Pirkti
  8446
  (0 /Kg)
  5 kg kanistras
  Į krepšelį 

  Greiti poliuretaniniai klijai skirti SIP klijavimui. Ypač tinka kompozitinių medžiagų ir medienos klijavimui. Atviras laikas iki 6 minučių

  Gamintojas
  KLEBCHEMIE, Vokietija
  Prekės ženklas
  KLEIBERIT
 • KLEIBERIT 502.8 - ypač greiti ir elastingi, nuo drėgmės poveikio kietėjantys poliuretaniniai klijai. Skirti klijuoti įvairias medžiagas tarpusavyje ir su kitomis medžiagomis. Šių klijų atviras laikas gana trumpas ~ 6 - 8 minutės, minimalus presavimo laikas priklauso nuo klijuojamų medžiagų, bet yra ne trumpesnis nei 17* minučių.

  Klijai ypatingai tinka kompozitinių medžiagų klijavimui. Užpildančios medžiagos gali būti: kietos polistireno plokštės, kietos poliuretaninės plokštės, fenolio derva su PVC, plokštės pagamintos iš mineralinės ir stiklo vatos, korinės plokštės. Padengimo medžiagos gali būti: laminatai, gruntuoti aliuminio lakštai, gipso kartono plokštės, armuotos gipso plokštės, medienos drožlių plokštės, OSB plokštės, drožlių-cementinės plokštės. Klijuojant metalus ir plastikus, dėl rinkoje esančių įvairių jų mišinių, reikia atlikti bandomuosius klijavimus. 


  Techniniai KLEIBERIT 502.8 duomenys:

  Bazė: Poliuretanas
  Spalva: Gintarinė
  Tankis: ~1,12 g/cm3
  Klampa: ~6.000 mPa*s
  Darbo temperatūra: įdeali +20° C, nedirbti žemesnėje nei + 5° C
  Įdeali klijuojaamos medienos drėgmė: 9 - 12 %
  Atviras klijų laikas: iki 8* minučių
  Presavimo laikas: mažiausiai 17* minučių

  * - visos atviro ir presavimo laiko vertės pateiktos esant normalioms aplinkos sąlygoms. Esant aukštesniai temperatūrai ir didesnei drėgmei - klijų atviras laikas trumpėja. 

  Naudojimas: naudodami klijus dėvėkite pirštines. Klijuojami paviršiai turi būti švarūs, be dulkių ir riebalų. Metalus, jei jie negruntuoti - pašiauskite, nuriebalinkite ir nugruntuokite. Klijus galite tepti tiesiai iš buteliuko, jei reikia - paskleiskite dantyta mentele ar teptuku. Iš karto po panaudojimo pakuotę sandariai užsukite, taip ilgiau išsaugosite kliijus. Klijai tepami ant vieno iš klijuojamo paviršiaus ir medžiagos stipriai suspaudžiamos užtikrinant gerą kontaktą ir ploną klijų siūlę. Klijų užtepimui iki detalių suspaudimo turite idaugiausiai 8* minutes. Minumalus presavimo laikas - 17* minučių. Klijuodami drėgmės neturinčias medžiagas, ant užteptų klijų purkštuvu užpurkškite dulksną drėgmės (~20 g/m2) - atminkite, kad užpurkšta drėgmė sutrumpina klijų atvirą laiką iki 3 minučių. Kietėdami klijai plečiasi. Sukietėję klijai lengvai apdirbami, lengvai šlifuojami. Maskimalus suklijavimo stiprumas ir atsparumas pasiekiamas po 7 parų.

  Valymas: nesukietėjusius klijus ir įrankius galima valyti valikliu KLEIBERIT 820.0. Sukietėjusius klijus galima suminkštinti valikliu KLEIBERIT 822.5 


  Sandėliavimas:

  Saugoti nuo drėgmės ir karščio

  Gamykliškai uždarytas galioja 6 mėnesius